• Dermancan İnsan Kaynakları Politikalarımız

  İnsan Kaynakları Politikalarımız ve Uygulamaları

  Dermancan Tıp Merkezi kurum değerleri doğrultusunda, doğru işe doğru insan hedefi ile uygun pozisyonları nitelikli insan gücü ile eşleştirir. Bu anlayış ile kurum insan odaklı İnsan Kaynakları uygulamalarını ön planda tutar.

  Zaman zaman insan kaynakları uygulamaları için danışmanlık şirketleri ile çözüm ortaklığı yapan kurum, personellerin hizmet içi eğitimlerindeki performanslarına göre kariyer hedeflerini oluşturmalarına yardımcı da olmaktadır.

  Dermancan Tıp Merkezi insan kaynakları politikalarında, personellerin gelişime açık, motivasyonu ve kurum aidiyeti yüksek çalışanlara sahip olma ilkesi ile çalışma esasıyla ilerler.


  İşe Alım Süreci ve İşleyişi


  Dermancan Tıp Merkezi personel ihtiyacı olduğunda genellikle internet kanalı ile duyurmaktadır. Bu ilanları takip ederek iş olanaklarını öğrenebilir ve açık pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz.

  Başvurular arasından açık pozisyonlarımıza uygun olan adaylara başvurdukları pozisyona göre Genel Yetenek Testi uygulanır. Başarılı olan adaylar, önce İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından görüşmeye alınır ve bu görüşme sonunda uygun görülen adaylar, ilgili birim yöneticileri ile mülakata alınırlar.

  Tüm başvurular gizlilik esasına sadık kalınarak değerlendirilir.

Üniteler